Caritas Norges sekretariat
Tel: 23 33 43 60, e-post: caritas@caritas.no

Generalsekretær
Martha Rubiano Skretteberg (i permisjon)
Tel: 404 28 450, e-post: martha.skretteberg@caritas.no

Fungerende generalsekretær: Knut Andreas Lid
Tel: 402 22 532, e-post: knut.andreas.lid@caritas.no

Kommunikasjonsavdelingen

Kommunikasjonsrådgiver (presse/media): Birgit Vartdal,
Tel: 918 579 46, e-post: birgit.vartdal@caritas.no

Administrasjon og økonomi
Administrasjons- og økonomileder: Dag Albert Bårnes,
Tel: 926 34 416, e-post: dag.albert.barnes@caritas.no

Administrasjonsmedarbeider: Quyen-Di Phan,
Tel: 404 28 456/975 27 097, e-post: quyendi.phan@caritas.no

Internasjonal avdeling
Leder for internasjonal avdeling/nødhjelpsansvarlig: Marit Sørheim,
Tel:  900 67 826, e-post: marit.sorheim@caritas.no

Programkoordinator: Aina Østreng
e-post: aina.ostreng@caritas.no 

Programkoordinator: Ingrid Finess Evensmo,
Tel: 404 28 461, e-post: ingrid.evensmo@caritas.no

Programkoordinator: Aron Halfen,
Tel: 40428459  Epost: aron.halfen@caritas.no

Bistandskonsulent: Emilie Johns
Tel: 404 28 453, e-post: emilie.johns@caritas.no

Innenlandsavdelingen

Leder av innenlandsavdelingen: Per Wenneberg
Tel: 976 33 218, e-post: per.wenneberg@caritas.no

Fagsjef  i innenlandsavdelingen (i permisjon): Alexander Golding,
Tel: 920 92 038, e-post: alexander.golding@caritas.no

Daglig leder, Caritas Infosenter Oslo: Anna-Sofie Ekendahl
Tel:93617794, e-post: anna@caritas.no

Flyktningrådgiver: Kristin Tynes Vågen
Tel: 404 28 458, e-post: kristin.vagen@caritas.no

Flyktningrådgiver: Anders Stenersen
Tel: 404 28 451, e-post: anders@caritas.no

Prosjektrådgiver:  Lixian Cheng
Tel: 404 28 454, e-post: lixian@caritas.no

Rådgiver: Tobias Wilbers
Tel: 404 28 452, e-post: tobias.wilbers@caritas.no

Informasjonskonsulent: Edith Stylo
E-post: edith.stylo@caritas.no

Veiledningstelefon/-epost – Caritas Infosenter
Tel: 22 60 16 30 / 22 60 16 31 / 22 60 16 32 e-post: infosenter@caritas.no

Caritas Norges styre

Terje Osmundsen, styreleder
Andreas Falkenberg
Marcus Danbolt
Else Leona McClimans
P. Sigurd Markussen