Vi holder på med en liten oppdatering av oversikten over styre og stab. Siden vil fylles med bilder snarlig.

Generalsekretær

Martha Rubiano Skretteberg (permisjon)
Tel: 404 28 450
martha.skretteberg@caritas.no

Fungerende generalsekretær:
Knut Andreas Lid
Tel: 402 22 532
knut.andreas.lid@caritas.no

Caritas Norges sekretariat
Tel: 23 33 43 60, e-post: caritas@caritas.no

Kommunikasjon og marked

Leder kommunikasjon og marked: Ellen Høvik
Tel: 918 61 822
ellen.hovik@caritas.no

Kommunikasjonsrådgiver (presse/media): Birgit Vartdal
Tel: 918 579 46
birgit.vartdal@caritas.no

Organisasjonskonsulent: Ingebjørg Forsman Bærø
Tel: 479 05 067
ingebjorg.baero@caritas.no

Administrasjon og økonomi

Administrasjons- og økonomileder: Dag Albert Bårnes,
Tel: 926 34 416,
dag.albert.barnes@caritas.no

Organisasjonsrådgiver:
Quyen-Di Phan
Tel: 404 28 456/975 27 097
quyendi.phan@caritas.no

Administrasjonsmedarbeider:
Nataliya Sunurova
nataliya@caritas.no

Kontroller:
Maria Bentes
maria.bentes@caritas.no

Internasjonal avdeling

Leder for internasjonal avdeling/nødhjelpsansvarlig: Marit Sørheim,
Tel:  900 67 826
marit.sorheim@caritas.no

Seniorrådgiver/humanitær koordinator: Nina A. Brattvoll
Tel: 476 73 472
nina.brattvoll@caritas.no

Spesialrådgiver for Sahel: Tormod Nuland
Tel: 917 07 217
tormod.nuland@caritas.no

Programrådgiver:
Aina Østreng
aina.ostreng@caritas.no

Programrådgiver:
Ingrid Finess Evensmo
Tel: 404 28 461,
ingrid.evensmo@caritas.no

Programrådgiver:
Aron Halfen
Tel: 40428459
aron.halfen@caritas.no

Bistandskonsulent:
Emilie Johns
Tel: 404 28 453
emilie.johns@caritas.no

Programkonsulent:
Anna Fliflet
annafliflet@caritas.no

Innenlandsavdelingen

Leder av innenlandsavdelingen:
Per Wenneberg
Tel: 976 33 218
per.wenneberg@caritas.no

Fagsjef  i innenlandsavdelingen (permisjon):
Alexander Golding,
Tel: 920 92 038
alexander.golding@caritas.no

Daglig leder, Caritas Ressurssenter i Oslo:
Anna-Sofie Ekendahl-Dreyer
Tel: 93617794,
anna@caritas.no

Flyktningrådgiver:
Kristin Tynes Vågen
Tel: 404 28 458
kristin.vagen@caritas.no

Flyktningrådgiver:
Anders Stenersen
Tel: 404 28 451
anders@caritas.no

Rådgiver:
Tobias Wilbers
Tel: 404 28 452
tobias.wilbers@caritas.no

Informasjonskonsulent:
Edith Stylo
edith.stylo@caritas.no

Rådgiver:
Sarah Mikhaiel
tlf: 404 28 454
sarah.mikhaiel@caritas.no

Rådgiver/prosjektleder au pair-senter:
Anne Nogva
anne.nogva@caritas.no

Seniorådgiver:
Kathrine Lønvik
kathrine.lonvik@caritas.no

Veiledningstelefon/-epost – Caritas Infosenter
Tel: 22 60 16 30 / 22 60 16 31 / 22 60 16 32 e-post: infosenter@caritas.no

Caritas Norge styre

Terje Osmundsen, styreleder

Andreas Falkenberg

Marcus Danbolt

Cecilia Marcela Bailliet

P. Sigurd Markussen