Ansatte i Caritas Norge

/Ansatte i Caritas Norge
Ansatte i Caritas Norge 2022-11-03T13:35:44+00:00

Ledergruppen

Martha Skretteberg

Martha Rubiano Skretteberg
Generalsekretær
Tlf:+47 91 87 39 15/+47 31 40 22 43
martha.skretteberg@caritas.no

Alexander Golding
Administrasjonssjef
Tlf: +47 92 09 20 38/+47 31 40 22 40
alexander.golding@caritas.no

Dag Albert Bårnes
Økonomisjef
Tlf: +47 92 63 44 16/+47 31 40 22 42
dag.albert.barnes@caritas.no

ikke bilde

Tale Birkeland Hungnes
Avdelingsleder Internasjonalt arbeid
Tlf: +47 95 83 34 31/+47 31 40 22 48
tale.hungnes@caritas.no

ikke bilde

Herdis Nundal
Avdelingsleder for nasjonalt arbeid og migrasjon
Tlf: + 47 99 22 38 70/+47 31 40 23 21
herdis.nundal@caritas.no

Administrasjon

Administrativ ledelse

Alexander Golding
Administrasjonssjef
Tlf: +47 92 09 20 38/+47 31 40 22 40
alexander.golding@caritas.no

Dag Albert Bårnes
Økonomisjef
Tlf: + 47 92 63 44 16/+47 31 40 22 42
dag.albert.barnes@caritas.no

Kommunikasjon, marked og innsamling

Birgit Vartdal
Seniorrådgiver, kommunikasjon
Tlf: +47 91 85 79 46/+47 31 40 22 59
birgit.vartdal@caritas.no

Anette Skomsøy
Seniorrådgiver, kommunikasjon
Tlf: +47 48 50 35 36/+47 31 40 22 86
anette.skomsoy@caritas.no

Frode Nordahl
Innsamlingsansvarlig
Tlf: +47 31 40 22 85
frode.nordahl@caritas.no

HR og administrasjon

Camilla W. Gundersen
Rådgiver for generalsekretær
Tlf. + 47 90 68 40 77 /+47 31 40 22 78
camilla.gundersen@caritas.no

Marta Skeie Gilbø
Organisasjonsrådgiver
Tlf: +47 40 42 84 56/+47 40 22 41
marta.gilbo@caritas.no

Ingrid Falconer Roe
Organisasjonsrådgiver
Tlf. +47 31 40 22 44
ingrid.roe@caritas.no

Regnskap og kontroll

Lillevi Hopstad
Autorisert regnskapsfører
Tlf: +47 31 40 22 51
lillevi.hopstad@caritas.no

Nabil Elghali
Controller
Tlf: +47 31 40 22 49
nabil.elghali@caritas.no

Anna Wiatrowska
Controller
Tlf: +47 31 40 22 83
anna.wiatrowska@caritas.no

Avdeling for nasjonalt arbeid og migrasjon

Avdelingsledelse

Herdis Nundal
Avdelingsleder for nasjonalt arbeid og migrasjon
Tlf: +47 99 22 38 70/ +47 31 40 23 21
herdis.nundal@caritas.no

Waldemar Szyngwelski
Enhetsleder nasjonalt arbeid
Tlf: +47 48 22 81 66/ +47 31 40 22 96
waldemar.szyngwelski@caritas.no

Anna Strøm Basiston 
Enhetsleder for ressurssenteret
Tlf: +47 92 05 50 82/+47 31 40 22 76
anna.basiston@caritas.no

Per Wenneberg
Enhetsleder nasjonalt arbeid
(i permisjon)
Tlf: +47 97 63 32 18/+47 31 40 22 64
per.wenneberg@caritas.no

Enhet for nasjonalt arbeid

Waldemar Szyngwelski
Enhetsleder nasjonalt arbeid
Tlf: +47 48 22 81 66/+47 31 40 22 96
waldemar.szyngwelski@caritas.no

Per Wenneberg
Enhetsleder
(i permisjon)
Tlf: +47 97 63 32 18/+47 31 40 22 64
per.wenneberg@caritas.no

Finn Børre Ekås
Næringslivskontakt
Tel:+47 31 40 22 54
finn.ekas@caritas.no

Toril Ødegaard
Jurist
Tlf: +47 31 40 22 95
toril.odegaard@caritas.no

Lara Isabel Tuduri Berg
Seniorrådgiver/Prosjektleder au pair-senter
Tlf: +47 31 40 22 82
lara.berg@caritas.no

Natasza  Bogacz
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 92 06 37 39/+47 31 40 22 75/
natasza.bogacz@caritas.no

Siri Helene Skarby
Norsklærer
Tlf: + 47 31 40 22 55
siri.skarby@caritas.no

Selma Mehmedovic
Seniorrådgiver
Tlf: + 47 31 40 22 53
selma.mehmedovic@caritas.no

Jessica Andersen
Norsklærer
Tlf: + 47 31 40 22 50
jessica.andersen@caritas.no

Maria Knutsdotter Langås
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 93
maria.langas@caritas.no

Albee Marie Blasquez
Prosjektkonsulent au pair- senter
Tlf: + 47 31 40 22 56
albee.blasquez@caritas.no

Lejla Maloku Valsgaard
jurist
Tlf: + 47 31 40 23 25
lejla.valsgaard@caritas.no

Enhet Caritas Ressurssenter, Oslo

Anna Strøm Basiston 
Enhetsleder for ressurssenteret
Tlf: +47 92 05 50 82/+47 31 40 22 76
anna.basiston@caritas.no

Fernando Báez
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 70
fernando.baez@caritas.no

Medina Abdi Bashir
Prosjektmedarbeider
Tlf: +47 31 40 22 92
medina.bashir@caritas.no

Martyna Powojowska
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 91
martyna.Powojowska@caritas.no

Cornelie Rindal
Senior prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 49
cornelie.rindal@caritas.no

Sazgar Amini
Prosjektmedarbeider
Tlf : +47 31 40 22 94
Sazgar.amini@caritas.no

Becky Helen Coleman
Prosjektmedarbeider
Tlf: +47 31 40 22 81
becky.coleman@caritas.no

Margo Dobrovolska
Prosjektmedarbeider
Tlf: + 47 31 40 22 74
margo.dobrovolska@caritas.no

Claudia Arangua Gonzalez
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 84
claudia.arangua.g@caritas.no

Helene Fatima Sarayli
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 97
helene.sarayli@caritas.no

Karolina Fert
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 98
karolina.fert@caritas.no

Tina Semb
Senior prosjektrådgiver
tina.semb@caritas.no

Tolera Disasa
Oppsøkende informasjonskonsulent

Gruppe for europeiske spørsmål

Joseph C.
Prosjektrådgiver
Tlf:  + 47 31 40 22 47
joseph@caritas.no

Karolina Rasmussen
Prosjektrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 57
karolina.rasmussen@caritas.no

Jurgita Stanaityte
Prosjektrådgiver
Tlf : +47 31 40 22 52
jurgita.stanaityte@caritas.no

Avdeling for internasjonalt arbeid

Avdelingsledelse

Tale Birkeland Hungnes
Avdelingsleder Internasjonalt arbeid
Tlf: +47 95 83 34 31/+47 31 40 22 48
tale.hungnes@caritas.no

Knut Andreas Lid
Enhetsleder langsiktig utvikling
Tlf: +47 40 22 25 32/ +47 31 40 22 61
knut.andreas.lid@caritas.no

Enhet for langsiktig utvikling

Knut Andreas Lid
Enhetsleder
Tlf: +47 40 22 25 32/ +47 31 40 22 61
knut.andreas.lid@caritas.no

Robert Hodosi
Seniorrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 67
robert.hodosi@caritas.no

Tobias Wilbers
Senior programrådgiver
Tel: +47 31 40 22 62
tobias.wilbers@caritas.no

Vanessa Colorado
Seniorrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 45
vanessa.colorado@caritas.no

Anne Blåmoli
Programrådgiver
Tlf: +47 31 40 22 87
anne.blamoli@caritas.no

Enhet for humanitært arbeid

Nina A. Brattvoll
Seniorrådgiver/humanitær koordinator
Tlf: +47 47 67 34 72/+47 31 40 22 71
nina.brattvoll@caritas.no

Emilie Grundt Johns
Prosjektkoordinator, humanitære prosjekter
Tel: +47 31 40 22 88
emilie.johns@caritas.no

Maria Waade
Seniorrådgiver, humanitære prosjekter
Tel: +47 31 40 23 24
maria.waade@caritas.no

Gruppe for fred og forsoning

Reidun Ryland
Programrådgiver
Tel: 31 40 22 73
reidun.ryland@caritas.no

Regionale representanter

Sigrid Nagoda
regional representant Colombia
Tlf. +47 31 40 22 68
sigrid.nagoda@caritas.no

Sunniva Håberg
regional representant Uganda
Tlf. + 47 31 40 23 22
sunniva.haberg@caritas.no

Caritas Norges sekretariat
Telefon: 23 33 43 60
E-post: caritas@caritas.no

Caritas Ressurssenter for innvandrere / Caritas Resource centre for immigrants
Telefon: 23 33 43 61
E-post: info@caritas.no