Ansatte i Caritas Norge

/Ansatte i Caritas Norge
Ansatte i Caritas Norge 2022-05-03T10:12:04+00:00

Ledelsen

Martha Skretteberg

Martha Rubiano Skretteberg
Generalsekretær
Tel: 918 73 915/31 40 22 43
martha.skretteberg@caritas.no

Dag Albert Bårnes
Kontroll- og økonomileder
Tel: 926 34 416/31 40 22 42
dag.albert.barnes@caritas.no

Alexander Golding
HR- og administrasjonsleder
Tel: 920 92 038/31 40 22 40
alexander.golding@caritas.no

Knut Andreas Lid
Fungerende utenlandsleder
Tel: 402 22 532/ 31 40 22 61
knut.andreas.lid@caritas.no

ikke bilde

Vanessa Colorado
Fungerende programsjef
Tel: 31 40 22 45
vanessa.colorado@caritas.no

Per Wenneberg
Innenlandsleder
Tel: 976 33 218/31 40 22 64
per.wenneberg@caritas.no

Generalsekretærens stab

Birgit Vartdal
Seniorrådgiver, kommunikasjon
Tel: 918 579 46/31 40 22 59
birgit.vartdal@caritas.no

Anette Skomsøy
Seniorrådgiver, kommunikasjon
Tel: 485 03 536/31 40 22 86
anette.skomsoy@caritas.no

Administrasjon, innsamling og økonomi

Marta Skeie Gilbø
Organisasjonsrådgiver
Tel: 404 28 456/31 40 22 41
marta.gilbo@caritas.no

Lillevi Hopstad
Autorisert regnskapsfører
Tel: 31 40 22 51
lillevi.hopstad@caritas.no

Silje Lior Syvertsen
Innsamlings- og CRM-rådgiver
Tel: 459 12 195/31 40 22 79
silje.syvertsen@caritas.no

Anna Wiatrowska
Controller
Tel: 31 40 22 83
anna.wiatrowska@caritas.no

Nabil Elghali
Controller
Tel: 31 40 22 49
nabil.elghali@caritas.no

Internasjonal avdeling

Nina A. Brattvoll
Seniorrådgiver/humanitær koordinator
Tel: 476 73 472/31 40 22 71
nina.brattvoll@caritas.no

Robert Hodosi
Seniorrådgiver
Tel: 31 40 22 67
robert.hodosi@caritas.no

Heidi Solheim Nordbeck
Seniorrådgiver
Tel:  92 05 50 82/31 40 22 77
heidi.nordbeck@caritas.no

Aron Halfen
Seniorrådgiver
Tel: 482 78 101/31 40 22 60
aron.halfen@caritas.no

Kristin Vågen Lindtjørn
Rådgiver (i permisjon)
Tel: 31 40 22 63
kristin.vagen.lindtjorn@caritas.no

Tobias Wilbers
Programrådgiver
Tel: 404 28 461/31 40 22 62
tobias.wilbers@caritas.no

Reidun Ryland
Prosjektkoordinator, Sannhetskommisjonsprosjektet
Tel: 31 40 22 73
reidun.ryland@caritas.no

Emilie Grundt Johns
Prosjektkoordinator, humanitære prosjekter
Tel: 31 40 22 88
emilie.johns@caritas.no

Anne Blåmoli
Prosjektrådgiver
Tel: 31 40 22 87
anne.blamoli@caritas.no

Innenlandsavdelingen

Anna-Sofie Ekendahl-Dreyer
Enhetsleder
Tel: 936 17 794/31 40 22 65
anna@caritas.no

Anders Stenersen
Kvalitetsansvarlig / prosjektleder migrasjon
Tel: 404 28 451/31 40 22 66
anders.stenersen@caritas.no

Kristin Velure Strøm
Seniorrådgiver, migrasjon og integrering
Tel: 958 02 501/31 40 22 72
kristin.strom@caritas.no

Finn Børre Ekås
Næringslivskontakt
Tel:31 40 22 54
finn.ekas@caritas.no

Fernando Báez
Prosjektrådgiver (i permisjon)
Tel:31 40 22 70
fernando.baez@caritas.no

Inas Vasty
Aktivitets- og frivillighetsrådgiver
Tel: 31 40 22 46
inas@caritas.no

Joseph C.
Prosjektkonsulent
Tel:  31 40 22 47
joseph@caritas.no

Emre Altayli
Prosjektrådgiver
Tel: 404 28 454/31 40 22 69
emre@caritas.no

Lara Isabel Tuduri Berg
Seniorrådgiver/Prosjektleder au pair-senter
Tel: 31 40 22 82
lara.berg@caritas.no

Toril Ødegaard
Jurist
Tel: 31 40 22 95
toril.odegaard@caritas.no

Natasza  Bogacz
Prosjektrådgiver
Tel: 31 40 22 75/ 920 63 739
natasza.bogacz@caritas.no

Siri Helene Skarby
Norsklærer
Tel: 31 40 22 55
siri.skarby@caritas.no

Medina Abdi Bashir
Prosjektmedarbeider
Tel: 31 40 22 92
medina.bashir@caritas.no

Maria Knutsdotter Langås
Prosjektrådgiver
Tel: 31 40 22 93
maria.langas@caritas.no

Martyna Powojowska
Prosjektrådgiver
Tel: 31 40 22 91
martyna.Powojowska@caritas.no

Albee Marie Blasquez
Prosjektkonsulent au pair- senter
Tel: 31 40 22 56
albee.blasquez@caritas.no

Becky Helen Coleman
Prosjektmedarbeider
Tel: 31 40 22 81
becky.coleman@caritas.no

Tolera Disasa
Oppsøkende informasjonskonsulent

Sazgar Amini
Oppsøkende informasjonskonsulent

Caritas Norges sekretariat
Telefon: 23 33 43 60
E-post: caritas@caritas.no

Caritas Ressurssenter for innvandrere / Caritas Resource centre for immigrants
Telefon: 23 33 43 61
E-post: info@caritas.no