Styre og Stab

/Styre og Stab
Styre og Stab 2019-07-12T11:14:31+00:00

Generalsekretær

Martha Skretteberg

Generalsekretær
Martha Rubiano Skretteberg
Tel: 918 73 915
martha.skretteberg@caritas.no

Caritas Norges sekretariat
Tel: 23 33 43 60, e-post: caritas@caritas.no

Fagsjef
Alexander Golding
Tel: 920 92 038
alexander.golding@caritas.no

Kommunikasjon og marked

Leder kommunikasjon og marked Ellen Høvik
Tel: 918 61 822
ellen.hovik@caritas.no

Seniorrådgiver, kommunikasjon
Birgit Vartdal
Tel: 918 579 46
birgit.vartdal@caritas.no

Rådgiver marked og kommunikasjon Martin Moland
Tel: 404 28 453
martin.moland@caritas.no

Administrasjon og økonomi

Administrasjons- og økonomileder Dag Albert Bårnes
Tel: 926 34 416
dag.albert.barnes@caritas.no

Organisasjonsrådgiver
Quyen-Di Phan
Tel: 404 28 456/975 27 097
quyendi.phan@caritas.no

Administrasjonsmedarbeider
Nataliya Sunurova
nataliya@caritas.no

Kontroller
Maria Bentes
maria.bentes@caritas.no

ikke bilde

Administrasjonskonsulent
Christina Falkenberg
christina.falkenberg@caritas.no

Internasjonal avdeling

Leder for internasjonal avdeling/nødhjelpsansvarlig
Marit Sørheim
Tel:  900 67 826
marit.sorheim@caritas.no

Programsjef
Knut Andreas Lid
Tel: 402 22 532
knut.andreas.lid@caritas.no

Seniorrådgiver/humanitær koordinator Nina A. Brattvoll
Tel: 476 73 472
nina.brattvoll@caritas.no

ikke bilde

Seniorrådgiver
Robert Hodosi
robert.hodosi@caritas.no

Programrådgiver
Ingrid Finess Evensmo
Tel: 404 28 461
ingrid.evensmo@caritas.no

Programrådgiver
Aron Halfen
Tel: 40428459
aron.halfen@caritas.no

Vanessa

Rådgiver
Vanessa Colorado
vanessa.colorado@caritas.no

Rådgiver
Kristin Tynes Vågen
Tel: 404 28 458
kristin.vagen@caritas.no

Innenlandsavdelingen

Leder av innenlandsavdelingen
Per Wenneberg
Tel: 976 33 218
per.wenneberg@caritas.no

Daglig leder, Caritas Ressurssenter i Oslo
Anna-Sofie Ekendahl-Dreyer
Tel: 93617794
anna@caritas.no

Flyktningrådgiver
Anders Stenersen
Tel: 404 28 451
anders@caritas.no

Rådgiver
Tobias Wilbers
Tel: 404 28 452
tobias.wilbers@caritas.no

Flyktningrådgiver
Victoria Galai
Tel: 404 28 458
viktoria.galai@caritas.no

ikke bilde

Informasjonskonsulent
Edith Stylo
edith.stylo@caritas.no

fernando

Rådgiver
Fernando Báez
tlf: 408 00 320
fernando.baez@caritas.no

Rådgiver/prosjektleder au pair-senter
(i permisjon)
Anne Nogva
anne.nogva@caritas.no

Aktivitets- og frivillighetsrådgiver
Inas Vasty
inas.vasty@caritas.no

ikke bilde

Prosjektkonsulent
Joseph Ceville
tlf: 404 28 454
joseph.ceville@caritas.no

Seniorrådgiver, migrasjon og integrering
Kristin Velure Strøm
tlf: 958 02 501
kristin.strom@caritas.no

Prosjektkonsulent
Emre Altayli
emre.altayli@caritas.no

Veiledningstelefon/-epost – Caritas Infosenter
Tel: 22 60 16 30 / 22 60 16 31 / 22 60 16 32 e-post: infosenter@caritas.no

Caritas Norge styre

Terje Osmundsen, styreleder

Terje Osmundsen er i tillegg til å være styreleder i Caritas grunnlegger av selskapet Empower New Energy, som investerer i fornybar energi i utviklingsland. Han har omfattende erfaring fra ulike energiselskaper innen både olje og gass. I tillegg har han vært personlig rådgiver for statsminister Kåre Willoch (H). 

Andreas Falkenberg

ikke bilde

Marcus Danbolt (i permisjon)

ikke bilde

Sr. Katarina Pajchel

P. Paulus Pham Huu

ikke bilde

Arve Ofstad

Arve Ofstad har arbeidet i mer enn 40 år med utviklingsland og bistand. Han har vært forsker og forskningsleder ved Chr. Michelsens Institutt i Bergen, FN-koordinator og leder for UNDP i Sri Lanka, fagdirektør i Norad , nestleder ved ambassaden i Khartoum og ambassadør i Zambia. Han har bidratt til flere Stortingsmeldinger om norsk utviklingspolitikk, og er fortsatt en aktiv  skribent og deltaker i bistandsdebatten.