Styre og Stab

/Styre og Stab
Styre og Stab 2019-06-07T16:42:57+00:00

Generalsekretær

Martha Skretteberg

Generalsekretær
Martha Rubiano Skretteberg
Tel: 918 73 915
martha.skretteberg@caritas.no

Caritas Norges sekretariat
Tel: 23 33 43 60, e-post: caritas@caritas.no

ikke bilde

Fagsjef
Alexander Golding
Tel: 920 92 038
alexander.golding@caritas.no

Kommunikasjon og marked

Leder kommunikasjon og marked Ellen Høvik
Tel: 918 61 822
ellen.hovik@caritas.no

Kommunikasjonsrådgiver (presse/media)
Birgit Vartdal
Tel: 918 579 46
birgit.vartdal@caritas.no

ikke bilde

Rådgiver marked og kommunikasjon Martin Moland
Tel: 404 28 453
martin.moland@caritas.no

Administrasjon og økonomi

Administrasjons- og økonomileder Dag Albert Bårnes
Tel: 926 34 416
dag.albert.barnes@caritas.no

Organisasjonsrådgiver (i permisjon)
Quyen-Di Phan
Tel: 404 28 456/975 27 097
quyendi.phan@caritas.no

ikke bilde

Administrasjonsmedarbeider
Nataliya Sunurova
nataliya@caritas.no

Kontroller
Maria Bentes
maria.bentes@caritas.no

ikke bilde

Administrasjonskonsulent
Christina Falkenberg
christina.falkenberg@caritas.no

Internasjonal avdeling

Leder for internasjonal avdeling/nødhjelpsansvarlig
Marit Sørheim
Tel:  900 67 826
marit.sorheim@caritas.no

Programsjef
Knut Andreas Lid
Tel: 402 22 532
knut.andreas.lid@caritas.no

Seniorrådgiver/humanitær koordinator Nina A. Brattvoll
Tel: 476 73 472
nina.brattvoll@caritas.no

Programrådgiver
Aina Østreng
aina.ostreng@caritas.no

ikke bilde

Seniorrådgiver
Robert Hodosi
robert.hodosi@caritas.no

Programrådgiver
Ingrid Finess Evensmo
Tel: 404 28 461
ingrid.evensmo@caritas.no

Programrådgiver
Aron Halfen
Tel: 40428459
aron.halfen@caritas.no

Vanessa

Rådgiver
Vanessa Colorado
vanessa.colorado@caritas.no

Rådgiver
Kristin Tynes Vågen
Tel: 404 28 458
kristin.vagen@caritas.no

Innenlandsavdelingen

Leder av innenlandsavdelingen
Per Wenneberg
Tel: 976 33 218
per.wenneberg@caritas.no

Daglig leder, Caritas Ressurssenter i Oslo
Anna-Sofie Ekendahl-Dreyer
Tel: 93617794
anna@caritas.no

ikke bilde

Fungerende daglig leder for Caritas Ressurssenteret i Oslo
Elisabeth Weckner
elisabeth.weckner@caritas.no

Flyktningrådgiver
Anders Stenersen
Tel: 404 28 451
anders@caritas.no

Rådgiver
Tobias Wilbers
Tel: 404 28 452
tobias.wilbers@caritas.no

ikke bilde

Flyktningrådgiver
Victoria Galai
Tel: 404 28 458
viktoria.galai@caritas.no

ikke bilde

Informasjonskonsulent
Edith Stylo
edith.stylo@caritas.no

fernando

Rådgiver
Fernando Báez
tlf: 408 00 320
fernando.baez@caritas.no

Rådgiver/prosjektleder au pair-senter
(i permisjon)
Anne Nogva
anne.nogva@caritas.no

ikke bilde

Aktivitets- og frivillighetsrådgiver
Inas Vasty
inas.vasty@caritas.no

ikke bilde

Prosjektkonsulent
Joseph Ceville
tlf: 404 28 454
joseph.ceville@caritas.no

ikke bilde

Fungerende leder, Caritas Au pair-senter
Kristin Velure Strøm
tlf: 958 02 501
kristin.strom@caritas.no

Veiledningstelefon/-epost – Caritas Infosenter
Tel: 22 60 16 30 / 22 60 16 31 / 22 60 16 32 e-post: infosenter@caritas.no

Caritas Norge styre

Terje Osmundsen, styreleder

Andreas Falkenberg

ikke bilde

Marcus Danbolt (i permisjon)

ikke bilde

Sr. Katarina Pajchel

ikke bilde

P. Paulus Pham Huu

ikke bilde

Arve Ofstad